Nazwa olimpiady, konkursu, zawodów |
Termin |
Ilość uczestników |
Opiekun |
Olimpiada Teologii Katolickiej
eliminacje szkolne
eliminacje diecezjalne |
13 styczeń 2004
9 marzec 2004 |
32
3 |
Ks. W. Pawlik
Ks. J. Kopeć |
VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
eliminacje szkolne
etap diecezjalny |
26 marzec 2004
23 kwiecień 2004 |
7
2 |
Ks. J. Kopeć |
Ogólnopolski konkurs recytatorski L. Staffa – Skarżysko-Kamienna |
6-8 grudzień 2003 r |
2 |
T.Wojciechowska |
„ Moja Mała Ojczyzna” - konkurs na pracę literacką |
październik 2003 |
2 |
T.Wojciechowska |
„ Polska w Hiszpanii, Hiszpania w Polsce” – konkurs na esej |
listopad 2003
|
10 |
T. Pietrzykowski
K. Roliński |
„ Polak Węgier – dwa bratanki” – konkurs na esej |
luty 2004 |
60 |
T. Pietrzykowski
I. Wilk |
„ Know America” – konkurs |
15 luty -31 marzec 2004 |
12 |
T. Pietrzykowski
K. Roliński
G. Wiewióra |
Szkolny konkurs na hasło reklamujący liceum |
Kwiecień 2004 |
30 |
I. Wilk |
Szkolny konkurs recytatorski
|
kwiecień 2004 |
|
T.Wojciechowska
T. Pietrzykowski
S .Smaczyńska
I. Wilk |
„Gitarą i piórem” - Jesienne Prezentacje Artystyczne |
listopad 2004 |
12 |
T. Pietrzykowski |
„ Super Szkoła” – konkurs radiowy |
styczeń – kwiecień 2004 |
8 |
T. Pietrzykowski
M. Tutaj |
III Międzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego – Bielsko-Biała |
6 luty 2004
|
2 |
S. Kowalczyk |
Konkurs Języka Angielskiego - Ostrowiec Świętokrzyski |
9 luty 2004 |
3 |
S .Kowalczyk |
Olimpiada Języka Angielskiego- etap szkolny |
15 grudzień 2003 |
|
D. Socha |
„Kultura Wielkiej Brytanii” – konkurs |
24 marzec 2004 |
19 |
J. Szafraniec
G. Wiewióra |
Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych w Unii Europejskiej
I etap szkolny
II etap - eliminacje powiatowe |
21 listopad 2003
15 grudzień 2003 |
9
6 |
U. Klaczak |
„ Moja interpretacja niemieckiego przysłowia” – międzyszkolny konkurs plastyczny |
listopad 2003 |
5 |
A. Czarnota |
„Europa in Polen” - konkurs organizowany przez Instytut Goethego w Krakowie |
marzec 2004 |
4 |
A. Czarnota |
XXXV Olimpiada Języka Rosyjskiego
eliminacje szkolne
eliminacje okręgowe |
27 listopad 2003
17 styczeń 2004 |
4
1 |
A. Szóstak |
„ Świat liczb i funkcji” – zawody matematyczne I etap
II etap |
20 luty 2004
27 marzec 2004 |
20
1 |
B. Oleksy
M. Tutaj
M. Sokołowska
A. Oleszak |
„ Kangur” – konkurs matematyczny |
|
|